Funksjonærlister 2020-2021

Alle voksne som er medlem/aktiv eller har barn som er aktive i Svea Skilag må regne med å stille som funksjonærer på trippelrennene og andre renn som arrangeres i regi av Svea Skilag. Hold av datoene allerede nå.


Funksjonærliste Svearennet 2021

 

Funksjonærliste for Svearennet 9.januar 2021



FunksjonNavnAdresseStedTelefonE-post
OPPMØTE TRIPPELRENN: kl. 17:30  -  OPPMØTE lørdag 7. mars: kl. 09.00.
RENNLEDELSE (2 stk)
Rennleder ATerje OlsenSveavegen 822742 Grua90845066olsen548@hotmail.com
Speaker










TIDTAGNING (2 stk)
TidtagningOddvar GorsetKapellvegen 2162740 Roa48047544oddvar@gorset.no
TidtagningLiv Karin VestengBrokerudvegen 412750 Gran99293002livkarin@vesteng.no
TidtagningInge Bjur HalvorsenHaugenvegen 72720 Grindvoll92025111inge.bjur.halvorsen@gmail.com
TidtagingLena NilsenSkoleberget 242742 Grua47814830lkn77@online.no
START (3-4 stk)




Starter/brikkerJostein MylsbråtenTaubanen 262742 Grua90600747josteinmylsbraten@gmail.com
StarterJohannes Svinning RoenUlvengutua 302730 Grindvoll92034278svinniro@online.no
StarterChristian BergeBlistenvegen 292730 Lunner41809885christb2@online.no
Brikker StartJakob Arvesen



Brikker Start




MÅL (1-2 stk)




Brikker / startnummer Mål 1Tor HallumRandsfjordlinna 4842730 Lunner90193586mraastad@online.no
Brikker / startnummer Mål 2Lise Hval



RENNKONTOR  (2-3 stk)




Rennkontor 1Sidsel L BergeBlistenvegen 292730 Lunner97784447sidsber@online.no
Rennkontor 2Toril Vesteng Heggen



Rennkontor 3Eldrid SkauMyllavegen 1362742 Grua97653301eldridskau@gmail.com
PARKERING (1-2 stk)




Parkering 1Trond HoltSollivegen 72740 Roa99580306trond.holt@outlook.com
Parkering 2Glenn Vollsæter



Parkering 3Johnny Gangsø


johnny.gangso@online.no
LØYPER




LøypesjefJon Egil OlsenKapellvegen 242740 Roa92410968olsen.jonegil@icloud.com






STADION og LØYPEVAKTER (5 stk)




Rigg 1Johannes Svinning RoenUlvengutua 302730 Grindvoll92034278svinniro@online.no
Rigg 2Christian BergeBlistenvn. 292730 Lunner41809885christb2@online.no
Rigg 3Terje OlsenSveavegen 822742 Grua90845066olsen548@hotmail.com
Rigg 4Hovel Heggen



Rigg 5 + løypevakt Brattbakken/PankaJohn Tømterud
2742 Grua
john.tomterud@radsoft.no
Rigg 6 + løypevakt Brattbakken/PankaHans Einar Wien



Rigg 7Jakob Arvesen



SERVICE




Vakt til sportshytta + saftJanne Silseth RoenUlvengutua 302730 Grindvoll92034278silseth_80@yahoo.no
Vakt til sportshytta + saftMarianne RaastadRandsfjordlinna 4842730 Lunner90193586mraastad@online.no
PREMIEUTDELING



 
Premieutdeling Leikny GammelmoTaubanen 272742 Grua97663668leikny.gammelmo@gmail.com
PremieutdelingAnita Arvesen



Smørere og støtteapparat for Svea/Harestua løpere




Øyvind Snellingen




Øivind Gammelmo




Kari-Anne Gorset




Hovel Heggen





Levert av IdrettenOnline